Budou nabízeny nastavitelné regulátory značky Ӧhlins®u nového elektrického sportovního kupé Polestar 2

DRiV™, Tenneco Inc. (NYSE: DESET) obchodní a hlavní světový dodavatel náhradních dílů a OE jízdního výkonu oznámil, že jeho nastavitelné regulátory odpružení kol značky Öhlins DFV („Dual Flow Valve“) budou součástí výkonnostního balíčku u nového celo-elektrického pětidveřového sportovního kupé Polestar 2. Představen během Motor Show v Ženevě je Polestar 2 prvním celo-elektrickým modelem od skupiny Volvo Car Group a Zhejiang Geely Holding. Počátek výroby se očekává začátkem roku 2020.

Mezi součástkami obsaženými ve výkonnostním balíčku Polestar 2 bude ventil s duálním průtokem značky Ӧhlins, seřiditelné přední vzpěry a zadní pohlcovače nárazů. Tyto inovativní regulátory dovolí vlastníkům vozů uzpůsobit si tlumení podvozku a kvalitu jízdy podle stavu cesty, stylu řízení a dalších proměnných.

„Jsme vzrušení, že můžeme uvést prvotřídní technologie závěsů značky Ӧhlins novému publiku složeném z náročnějších řidičů prostřednictvím spolupráce Polestaru se značkou Öhlins“, řekl Henrik Johansson, výkonný ředitel společnosti Öhlins Racing, společnosti ze skupiny DRiV™. „Sportovní kupé Polestar 2 má vzrušující uvedení. 100 % elektrické. ​ 100 % výkonné. ​ A jsme hrdí na to, že jsme jeho součástí.“

Společnost Tenneco získala společnost Öhlins Racing, švédskou technologickou společnost, která vyvíjí prvotřídní závěsné systémy a součástky pro automobilový průmysl a motoristický sport, v lednu 2019. Přidání společnosti Öhlins Racing vylepšuje portfolio společnosti Tenneco o řadu prvotřídních výrobků OE a náhradních dílů pro automobilový průmysl a výkonné výrobky pro motoristický sport značky Öhlins.

 

 

 

 

Simonetta Esposito

Media Relations Europe, DRiV

 

Dostávejte aktualizace do své poštovní schránky

Kliknutím na „Odebírat“ potvrzuji, že jsem si přečetl/a Zásady ochrany osobních údajů a souhlasím s nimi.

O společnosti DRiV

O společnosti DRiVTM - budoucnost společnosti zaměřující se na oblast náhradních dílů a jízdní výkon Po očekávaném odloučení společnosti Tenneco, díky němuž vzniknou dvě nové nezávislé společnosti, společnost Aftermarket and Ride Performance (DRiV™), stejně jako nová společnost Powertrain Technology, bude společnost DRiV jednou z největších globálních společností dodávajících náhradní díly pro několik řad několika značek, a vznikne jedna z největších globálních společností dodávajících OE výbavu ke zvýšení jízdního výkonu a součásti brzdových soustav.  Mezi hlavní značky produktů společnosti DRiV budou patřit značky Monroe®, Öhlins® Walker®, Clevite® Elastomers, MOOG®, Fel-Pro®, Wagner®, Ferodo®, Champion® a další. Předběžné tržby společnosti DRiV za rok 2018 jsou ve výši 6,4 miliardy USD, přičemž 54 % z těchto tržeb plyne z trhu s náhradními díly a 46 % z tržeb od zákazníků z řad prvovýrobců.

Právní poznámky

Tato tisková zprávy obsahuje výhledová prohlášení. Tato výhledová prohlášení obsahují, mimo jiné, prohlášení týkající se našich plánů provést rozštěpení na dvě nezávislé veřejné společnosti. Výhledová prohlášení podléhají různým rizikům a nejistotám, které mohou způsobit, že se budou skutečné výsledky výrazně lišit od výsledků v těchto výhledových prohlášeních předpokládaných, zejména možnosti, že společnost Tenneco nebude odštěpení podniku pro poprodejní trh a jízdní výkon od podniku hnacích technologií realizovat (nebo dosáhnout všech či části přínosů takového odštěpení), možnosti, že akvizice společnosti Federal-Mogul nebo odštěpení bude mít negativní vliv na stávající dohody se společností Tenneco, a to včetně dohod týkajících se změny, výroby a dodavatelských služeb a daňových záležitostí, schopnosti udržet si a nabírat klíčové zaměstnance a udržovat vztahy se zákazníky, dodavateli a dalšími obchodními partnery, rizika, že přínosy akvizice společnosti Federal-Mogul nebo odštěpení, a to včetně synergií, nebudou v plném rozsahu realizovány nebo bude jejich realizace trvat déle, než se očekávalo, rizika, že akvizice společnosti Federal-Mogul nebo odštěpení nebude ku prospěchu obchodní strategie společnosti Tenneco, rizika, že bude mít společnost Tenneco problémy s integrací všech zaměstnanců nebo provozů, potenciálního odklonu pozornosti vedení společnosti Tenneco z důvodu odštěpení a také rizikových faktorů a varovných prohlášení, které jsou uváděny v pravidelných a aktuálních výkazech (formuláře 10-K, 10-Q a 8-K) společnosti Tenneco podávaných příležitostně u Komise pro cenné papíry (SEC). S ohledem na tato rizika a nejistoty by se investoři neměli v nadměrné míře opírat o tato výhledová prohlášení jako o předpoklad skutečných výsledků. Není-li uvedeno jinak, výhledová prohlášení uvedená v této tiskové zprávě jsou učiněna ke dni tohoto sdělení, přičemž se společnost Tenneco, s výjimkou předepsanou zákonem, nezavazuje k žádné povinnosti a zříká se jakékoliv povinnosti zveřejnit úpravy či aktualizace takových výhledových prohlášení. Další informace o těchto rizikových faktorech a nejistotách jsou detailně uvedeny v příležitostných podáních vůči Komisi pro cenné papíry (SEC), což zahrnuje mimo jiné výroční zprávu na formuláři 10-K za rok do dne 31. prosince 2018.