Dołącz do DRiV™ Motorparts na wirtualnym spotkaniu z udziałem mediów

Chcielibyśmy serdecznie zaprosić wraz z Audrey Harling, Wiceprezes Grupy i Dyrektor Generalną DRiV EMEA Motorparts, do wzięcia udziału w godzinnym spotkaniu z mediami, które odbędzie się 18 marca o godzinie 10.00.

Podczas tego wydarzenia za pośrednictwem Microsoft Teams Audrey podzieli się doświadczeniami i osiągnięciami EMEA Motorparts w 2021 roku, spojrzymy na plany 2022 roku i odpowiemy na pytania w ramach dyskusji przy okrągłym stole.

Jeśli chcą się Państwo przyłączyć, prosimy o odpowiedź do 24 lutego do Simonetty Esposito na adres [email protected]

lub pod numer 32 471 44 0268 bądź do Agnieszka Zagórska na adres [email protected]

Cieszymy się, że będziemy mogli się zobaczyć i porozmawiać.

 

O firmie Tenneco
Tenneco jest jednym z czołowych światowych projektantów, producentów i sprzedawców produktów motoryzacyjnych dla klientów na rynku oryginalnego wyposażenia i rynku części zamiennych. W 2020 roku firma osiągnęła przychody w wysokości 15,4 miliarda dolarów i zatrudnia mniej więcej 73 000 pracowników w ponad 270 fabrykach na całym świecie. Poprzez nasze cztery grupy biznesowe: Motorparts, Ride Performance, Clean Air i Powertrain, Tenneco przyczynia się do rozwoju globalnej mobilności poprzez dostarczanie rozwiązań technologicznych dla zróżnicowanych rynków światowych, w tym pojazdów lekkich, samochodów dostawczych, samochodów terenowych, pojazdów przemysłowych, sportów motorowych i rynku części zamiennych.

Więcej informacji na stronie www.tenneco.com.

 

 

 

Aktualizacje w Twojej skrzynce pocztowej

Klikając "Subskrybuj", potwierdzam, że zapoznałem się z Polityka prywatności i wyrażam na nią zgodę.

Więcej o DRiV

O firmie Tenneco Tenneco jest jednym z czołowych światowych projektantów, producentów i sprzedawców produktów motoryzacyjnych dla klientów na rynku oryginalnego wyposażenia i rynku części zamiennych. W 2020 roku firma osiągnęła przychody w wysokości 15,4 miliarda dolarów i zatrudnia mniej więcej 73 000 pracowników w ponad 270 fabrykach na całym świecie. Poprzez nasze cztery grupy biznesowe: Motorparts, Ride Performance, Clean Air i Powertrain, Tenneco przyczynia się do rozwoju globalnej mobilności poprzez dostarczanie rozwiązań technologicznych dla zróżnicowanych rynków światowych, w tym pojazdów lekkich, samochodów dostawczych, samochodów terenowych, pojazdów przemysłowych, sportów motorowych i rynku części zamiennych.

Więcej informacji na stronie www.tenneco.com.